بن و فان سامانه جامع کسب درآمد، تبلیغ و سرگرمی|راهنما برای فروشنده ها

راهنما برای فروشنده ها

چنانچه هنوز حساب کاربری ندارید ابتدا در سایت ثبت نام نمایید ( راهنمای ثبت حساب کاربری )

سپس روی گزینه تبدیل به فروشنده کلیک نمایید. 

توجه : دقت نمایید پس از ثبت نام به عنوان فروشنده پنل جدیدی برای شما ایجاد می شود از این رو لازم است تا یک بار از حساب خود خارج شده و مجددا وارد شوید.

پس از ورود مجدد اگر همچنان در حساب کاربر عادی هستید روی گزینه ورود به عنوان فروشنده کلیک نمایید.

پس از ورود به حساب فروشنده می توانید نسبت به ایجاد فروشگاه خود اقدام نمایید.

اطلاعات مربوط به ثبت فروشگاه را وارد نماید .

اگر کسب و کار شما دارای لوگو می باشد مطابق توضیحات داده شده لوگوی خود را بارگذاری نمایید در غیر این صورت کافی است که از نمای فروشگاه ، کارت ویزیت فروشگاه و یا تابلوی مغازه عکس گرفته و بارگذاری نمایید . طراحان بن و فان متناسب با محتوای کسب و کار شما لوگوی مجموعه را به رایگان طراحی می کنند .

از کارت ویزیت های موجود به دلخواه خود یک طرح را انتخاب نمایید . این کارت های ویزیت همراه مشخصات فروشگاه شما و لوگوی طراحی شده یا ارسالی توسط شما در اختیار مشتریان شما قرار خواهد گرفت.

سپس موقعیت مکانی فروشگاه خود را بصورت دقیق در نقشه مشخص نمایید تا مشتریان ارسالی توسط سامانه بتوانند براحتی بشما مراجعه نمایند. سپس بر روی گزینه ثبت کلیک نمایید .

 

در صورتی که کلیه مراحل بدرستی صورت پذیرفته باشد پیغام اطلاعات با موفقیت ثبت شد در روی صفحه نمایش داده می شود. فروشگاه شما پس تایید توسط مدیریت (کمتر از 24 ساعت) در سامانه ثبت می گردد. سپس می توانید جهت درج تبلیغات در سامانه بن و فان اقدام نمایید.