بن و فان سامانه جامع کسب درآمد، تبلیغ و سرگرمی|راهنما برای خریداران

راهنما برای خریداران

ورود یا عضویت در سایت بن و فان

روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید.

اگر قبلا عضو بن و فان بوده اید با درج شماره همراه و رمزعبوری که قبلا تعیین نموده اید وارد شوید در غیر این صورت شماره موبایل خود را در نوار شماره همراه وارد کنید و ( اگر کد معرف دارید آن را وارد نمایید تا پس از تکمیل ثبت نام 50 الماس رایگان دریافت نمایید )  گزینه ارسال کد را انتخاب نمایید .

با درج کد دریافتی به بخش ثبت اطلاعات وارد خواهید شد. پس ار ثبت اطلاعات و تعیین گذر واژه جدید حساب کاربری شما آماده است.

برای خرید از وب سایت بن و فان از طریق دسته بندی ها یا از جستجو خدمات دلخواه خود را انتخاب کنید و روی دکمه مشاهده کلیک کنید.

مشاهده جزئیات کوپن انتخابی

پس از آنکه کوپن مورد نظر خودتان را انتخاب کردید به صفحه مشخصات وارد می شوید .در این صفحه ویژگی ها و اطلاعات مربوط به کوپن، کالا و یا خدماتی که قصد خرید آن را دارید مانند: شرایط و ساعات استفاده ، تاریخ انقضا و موقعیت مکانی فروشنده یا ارایه دهنده خدمات به صورت مفصل ذکر شده است.


برای تهیه هریک از محصولات شما بایستی از محل درآمد الماس های خود استفاده نمایید. الماس ها در ازای استفاده از اپلیکیشن های مجموعه بن و فان به رایگان در اختیار شما قرار میگیرد . با استفاده از الماس های خود میزان تخفیف را بدلخواه ویرایش کنید . با کلیک بر روی دگمه خرید کوپن ، کالا و یا خدمات مورد نظر به نام شما ثبت می گردد .

 

در حساب کاربری خود به بخش مدیریت کوپن ها و سپس بخش کوپن های خریداری شده مراجعه نمایید . روی کوپن مورد نظر کلیک نموده و دگمه مشاهده را بزنید . مشخصات کوپن شما بصورت کامل نمایش داده می شود. سپس با کلیک بر روی گزینه مشاهده بارکد ، کد مربوط به کالا و یا خدمات شما نمایش داده می شود. 

می توانید پس از هماهنگی با فروشنده کالا، خدمات به محل کسب وی مراجعه نموده و با ارایه کد سفارش خود را با لحاظ تخفیف صورت گرفته دریافت نمایید.