بن و فان سامانه جامع کسب درآمد، تبلیغ و سرگرمی|درباره ما

درباره ما

 

هدف بن و فان

بن و فان درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت تفریح و سرگرمی در این حوزه، روش خریدی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفه اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده هم زمان سود می برند. فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، بن و فان متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، تبلیغات ، مدیریت و IT است. بن و فان با تمرکز بر روی یک کالا یا سرویس به ‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می ‌کند و هم با استفاده از جوایزی که به رایگان در اپلیکیشن ها ارایه می کند (الماس)، کالای مورد‌ نظر را به قیمتی عرضه می ‌کند که به سختی می‌ توان از خرید آن صرف ‌نظر نمود.

 

مزایای بن و فان

  • برای کاربران اپلیکیشن ها

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی ‌های تازه و جذاب روی سایت بن و فان قرار می ‌گیرد که خریداران می ‌توانند با استفاده از تخفیف ‌های 1 تا 99 درصدی، این پیشنهادات ویژه را تنها از محل جوایز دریافتی در اپلیکیشن ها (الماس) و بدون صرف هزینه تهیه کنند.

  • برای صاحبان کسب و کار

با سیستم نوین تبلیغاتی بن و فان صاحبان کسب و کار می توانند تجارت خود را به هزاران کاربر اپلیکیشن های بن و فان معرفی نمایند ، سیستم تبلیغاتی غیر مستقیم، با قیمت بسیار مناسب که مشتریان وفادار را برای خرید کالا و خدمات تبلیغ دهنده تشویق می کند از ویژگی های منحصر بفرد شیوه تبلیغاتی بن و فان است.